1966 yılında Pınar Parke Kerestecilik olarak aile şirketimizin ilk adımlarını attık ve orman ürünleri sektörüne giriş yaptık. Müşterilerimize sunduğumuz ürün portföyümüzü genişletmek amacıyla 1992 yılında ahşap parke fabrikamızı kurduk. 50 yılı aşkın deneyimimizle sektörün gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak 2017 yılında Doğal Masa Deposu markamızı da bünyemize kattık ve müşterilerimizin yaşam alanlarına artık doğrudan dahil olmaya başladık. 

Ahşabın sanata dönüştüğü yer felsefesi ve 55 yıllık deneyimle müşterilerimiz için doğal ahşap mobilyalar üretiyoruz. Ev, ofis, restoran, otel gibi her türlü yaşam alanı için kişiye özel modern tasarımlar sunuyoruz.

Doğanın sunduğu güzellikleri müşterilerimizin yaşam alanlarına taşırken yalnızca bugünü değil geleceğimizi de düşünerek Türkiye’de ve yurt dışında doğal nedenlerle zarar görmüş ağaçları seçiyoruz. Bu yaklaşımla seçtiğimiz ağaçlarımızın Ordu’da bulunan fabrikamızda buhar, kurutma, kalibre süreçlerini tamamlıyoruz ve uygun nemine kavuşmasını bekliyoruz. Yaklaşık 2 yıl sonra kullanıma hazır hale gelen kerestelerin tasarımını İstanbul’daki atölyemizde yapıyoruz ve müşterimizin hayalindeki şekle kavuşmasını sağlıyoruz.

İlk günden beri müşterilerimizle kurduğumuz bağın uzun süreli olmasını ve karşılıklı güven esasına dayanmasını hedefliyoruz. Bu amaç  doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve üretim kaynaklı sorunlarda ömür boyu garanti sunuyoruz.

Hakkımızda